Matka: Supra Slew po House Rules  Otec: Bully Pulpit

Sloka se narodila 21.1.2009 v Uherském Ostrohu u pana Pšurného. Tam trávila obklopena tetama a dalšíma „Bulíkama“ své prví měsíce života. Byla mým prvním, vlastním koněm, ale až příliš brzy odešla a věčně zelené pastviny.

Sloka

Sločku jsme si dovezli do Lísek s její maminou, Suprou. Měsíc trávila přímo u nás a pak jsme si udělali jednoho pekelně teplého dne :-) výlet na Zikmundov, kde trávila své dětství a odstavila se od matky. Výlet to byl celkem náročný (hlavně pro nás, dvounohé), ale mockrát mě během něj Sloka přesvědčila, jak je charakterově úžasná a vstřícná.

Sloka

Zatím co si užívala prostorný výběh s pastvou a koňskými kamarády, plánovali jsme ji úspěšnou dostihovou kariéru.  V době, kdy jsem hodně přemýšlela nad tím, že si ji odvezu opět domů, aby se s ní pomalu začalo manipulovat si nešťastně zlomila na pastvině nohu, tak ošklivě, že se s tím nedalo nic jiného dělat, než ji ulevit od bolesti a nechat ji odejít na věčně zelené pastviny. Sloka odešla 6.7.2010, vzpomínáme na krasavici s nádherným výrazem a neskutečným charakterem.