www.koralek.net – Náš interentový obchod s korálky, bižuterními komponenty, bižuterií a dalšími drobnostmi. Najdete u nás zboží díky kterému si můžete vyrobit kompletní bižuterii, ale i drobnosti pro radost. Určitě se mrkněte a něco vyberte :-), uděláte si radost a koníci budou mít radost až jim budem kupovat dobroty, aby byli ještě více rozmazlení. :-)

www.so-farn.webnode.cz – Velmi povedený web kamarádky, která vlastní zatím jednu rezavou klisnu Taxiku a pustila se do chovu anglického plnokrevníka. Letos má prvního hřebečka po Blue Coral a příští rok se těším na řešení, kdy už to ta Taxička porodí další, určitě klisničku, po Egertonovi.

vazon.svet-stranek.cz – Mnou velmi sledované stránky Mirky Přibylové. Díky jejím přispěvkům můžu nahlédnout pod „pokličku“ jejich stáje a napapaných, spokojených koní. Na stránky jsem narazila náhodou, když jsem brouzdala po netu a hledala, kde skončil TROP. No, líp snad skončit ani nemohl, tak snad se i předvede a ukáže, že si pobytu v ráji váží. Fandíme celému týmu.

www.vethorse.cz – Co bychom si počali bez našich veterinářek :-). Komu bych volala ve dvě v noci a v pět hodin ráno? Za nás mohu jen a pouze vřele doporučit. Dohodnout se dá téměř na čemkoliv a díky spolehlivosti a flexibilnosti se nemusím klepat strachy, že když se nám něco vyvrbí o víkendu nebo o svátku budu nešťastně sledovat bolavé zvíře. Děkujeme.

www.dromy.cz – Krmené doplňky pro koně i psy. Máme skvělé zkušenosti se všemi výrobky, které jsme zatím vyzkoušeli a přitom za super cenu. Paní ochotně poradí a když ví, že pro vás výrobek není „TEN“ pravý, tak i odradí, čehož si vážíme. Máme zatím zkušenosti s MinVin, Artro (šimlička by mohla vyprávět s její artrózou), Boswellii (Colonia), kašlíkem (Tassilie – kašel, Amantka po rýmičce), játřík (Colonia po porodu), jitrocelový sirup (Tassilie kašel a já na chuť:-) ), Collagen (Supra Slew- možná náhoda, ale přijde mi, že se líp pohybuje)

www.lasard.cz – Naše koně jedou na granulých La Sard (mimo jiné). Zkušenosti máme s Hobby Gel Best + (většinou krmené), Chov (vysokobřezí a kojící) a ostropesřcem (všechny). Opět krmíme poměrně dlouho, jsme spokojení a můžeme doporučit. Pan Drásal rád poradí s výživou koní.